Перейти к содержанию

ALLAU

Прохожий
 • Публикаций

  15
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral

Информация о ALLAU

 • Звание
  Основался

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

 1. Тобто ця перемога стосується тільки 1черги? Мене цікавить Ланет для 2черги, чи зможемо приєднатись?
 2. Це дуже гарна новина! Щиро дякую, Вадим!!!
 3. КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА від 21 серпня 2019 р. № 830 Київ  Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії
 4. Яку модель договірних відносин з КП «Київтеплоенерго» Ви вважаєте найбільш прийнятною для нашого будинку? У центрі обслуговування клієнтів, споживачів теплової енергії КП «Київтеплоенерго» будинок №58 не внесений в базу даних, бо ЖЕК не передав документи на нього. ЖЕК ініцюював збір підписів під своєю бумажкою (знаходяться у консьєржів під' їздів будинку №58) без обговорення!
 5. На сайте КП «ГіОЦ» нет в перечне номера моей квартиры! Моя в этом промежутке 342 и 347, как добавить?
 6. Спілкувалась у ЖЕК стосовно провайдерів, проти Ланет налаштовані агресивно. Розповідають жахіття, що Ланет їм відмовляється платити, у труби врізаються незаконно, документи підробляють,... Страшне((( Моє враження, доки буде існувати ЖЕК, доти вони будуть нам нав'язувати свій сервіс. Спілкувалась з Ланет через Фейсбук, переписка у скриншотах:
 7. Спасибо, Вадим! Очень хочу Ланет, надеюсь он получит доступ к нашим домам! Но интернет нужен срочно. Какого провайдера посоветуете сейчас, временно?
 8. На сегодняшний день, документы про ОСББ уже подписаны, что с провайдером Ланет? Обновите, пожалуйста, информацию о провайдерах! Интернет нужен срочно для работы. Спасибо!
 9. Дякую, Вадим! А куди документи нести, як вони працюють? Мені сказали, що на форумі у розділі новин є вся інформація. Нічого такого не знайшла, навіть вкладку "новини"
 10. Доброго дня! Допоможіть, будь ласка знайти посилання на сторінку де написано про перелік документів та години прийому для отримання прописки, 2 черга.
 11. Приєднуюсь до тих, хто бажає щоб був провайдер Ланет! Тираспольська 58, кв.344, 213, 263 Не знайшла на сайті Ланет, де саме потрібно залишити заявку.
×
×
 • Создать...

Важная информация

Согласен