Перейти к содержанию

fiera

Жители
 • Публикаций

  59
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

0 Neutral

Информация о fiera

 • Звание
  Свой

Посетители профиля

447 просмотров профиля
 1. Аби упорядкувати рух автомобілів на території комплексу та уникнути ситуацій, коли неможливо роз"їхатися на вузьких дорогах ЖК пропонується ввести односторонній рух, встановивши відповідні знаки
 2. Павел, я можу чекати з доставкою до вихідних - початку наступного тижня. Бо зараз мені потрібен лише 1 лист гіпсокартону і кілька уголків. До кінця тижня перелік необхідних мені матеріалів трохи розшириться. Приступили до штукатурки.
 3. Мені ремонтники сьогодні скажуть. Я вже замовляла, склад може прийняти замовлення в той самий день, у них є купа інших будматеріалів. Ціна минулої пт була наступна: 12мм вологостійкий 2,5м = 123,34 Профіль алюмінієвий 10,02 Профіль УД= 30,20 Профіль ЦД =47,52 А у вас які ціни? Доставка від 350 грн здається. Я доставляла собі близько 3 тон матеріалів, тому обійшлася в 500 грн.
 4. Мені швидше за все знадобиться на середу
 5. ВВГНГ Електрик - Олександр, 099 248 25 74. Він вже як мінімум 3 квартири в нашому ЖК зробив (2, 5 і 6 під"їзд)
 6. Все залежить від того, з якого ви під"їзду. До речі, в профілі можна заповнити цю інформацію. В 6-ому під"їзді при вході в квартиру було 2 гофри: з однієї виходить кабель домофону, інша була порожня. От в цю порожню ми заводили виту пару і силовий кабель. Кабелі виходять поверхом нижче з такого отвору (фото у вкладенні). Далі їх треба завести нагору в щиток свого поверху.
 7. Ми заводили в гофрі разом з витою парою. Інтернет провайдер та електрики сказали, що так можна. У 6-ому під"їзді (Обрій) була наступна ситуація: кабель по гофрі з квартири виводиться у відкриту нішу над щитком, що знаходиться на поверсі нижче. Далі його необхідно протягти в свій щиток на свій поверх.
 8. Підкажіть, будь ласка, скільки вам коштувала робота і скільки матеріали?
 9. Зробив нову проводку по квартирі згідно моїм побажанням, зібрав щиток + завів виту пару в 2 кімнати і кухню. Особливо йому вдячна за терпіння і купу професійних порад)
 10. Саша вже, здається, 3 квартири у нашому ЖК зробив: у 2-ому, 5-ому і 6-ому під"їзді)
 11. fiera

  Тканевый потолок

  Петр, а яка ціна питання? У вас двушка? У всіх кімнатах робитимете?
 12. У мене працював Олександр, лишилася задоволена його роботою. За 4 дні зробив двушку: електрика + слаботочний кабель. 099 248 25 74 067 528 99 26
 13. A_Sa, а ви вже вирішили що з цим всім робити? Будете доробляти існуючу проводку чи все з 0?
×

Важная информация

Согласен